Aktualności

Fraikin oficjalnym partnerem logistycznym 72. Tour de Pologne!

Fraikin_partnerem_TdP

Bardzo miło nam poinformować, że Fraikin zostało partnerem logistycznym 72. Tour de Pologne. Umowę podpisali Artur Nowicki, Dyrektor Zarządzający Fraikin Polska i Adam Siluta, Prezes Zarządu Lang Team.

Tour de Pologne jest największą cyklicznie organizowaną imprezą sportową w Polsce i największym przedsięwzięciem logistycznym w polskim sporcie. Wyścig przejeżdża przez 400 miejscowości, a codziennie razem z peletonem przemieszcza się ponad tysiąc osób i ponad 20 pojazdów scenografii. Dlatego współpraca z partnerem logistycznym jest dla nas niezwykle istotna – mówi Adam Siluta, prezes zarządu Lang Team. – Wybierając firmę Fraikin Polska, kierowaliśmy się jej doświadczeniem i pozycją na rynku. Bardzo się cieszę z tej współpracy, liczę, że będzie ona owocna i długoterminowa – dodaje Siluta.

logo_72.TdP_langteam_uci_ZOLTA data

Grupa Fraikin to europejski lider w wynajmie pojazdów użytkowych i dostawczych. W swojej ofercie proponuje różne rozwiązania z zakresu wynajmu – wynajem długoterminowy, krótkoterminowy i zarządzanie flotą. Ma flotę ponad 60 tysięcy samochodów ciężarowych w całej Europie. W Polsce rozpoczęliśmy działalność w 2007 roku. W krótkim okresie pozycji firmy znacząco wzrosła. Obecnie jesteśmy liderem wynajmu samochodów ciężarowych w wynajmie krótko i długoterminowym. Rozpoczęliśmy również działalność w Czechach, Słowacji i na Węgrzech, a także w Rosji – mówi dyrektor zarządzający Fraikin Polska Artur Nowicki. – Jestem przekonany, że współpraca z tak prestiżową imprezą, jaką jest Tour de Pologne, przyczyni się do wzrostu rangi naszej firmy. Wierzę, że jesteśmy w stanie być godnym partnerem i operatorem logistycznym całego przedsięwzięcia – dodaje Nowicki.

Fraikin Polska dostarcza sprzęt i usługi firmom i instytucjom, korzystającym z pojazdów użytkowych w codziennej działalności. Usługi te są częścią nowoczesnych rozwiązań zarządzania, które firma oferuje wszystkim użytkownikom pojazdów: od właścicieli jednej ciężarówki do przedsiębiorstw dysponujących całymi flotami. Grupę Fraikin łączy wspólna, głęboko zakorzeniona kultura pracy, wynikająca z ponad 70-letniego doświadczenia w zaspokajaniu potrzeb ogromnej rzeszy klientów – firm i instytucji różnej wielkości, działających na różnych polach i znajdujących się na różnych etapach rozwoju. W ramach oferty dostępne są niemal wszystkie rodzaje nadwozi takie jak furgony zintegrowane i do zabudowy, pojazdy kurtynowe, chłodnie, ciężarówki z opuszczanymi bokami i platformą załadunkową, samo rozładowcze oraz wiele innych pojazdów specjalistycznych.

Do góry