Aktualności

Fraikin rozpoczął współpracę biznesowa z Shell Polska

Od początku lutego, w ramach strategii rozwoju Fraikin Polska rozpoczęto współpracę biznesową z Shell Polska. Współpraca planowana jest nie tylko w obszarze Retail (sieć stacji i sklepów Shell) i Kart paliwowych dla flot pojazdów Fraikin ale również, w szerszym zakresie, rozumianym jako wprowadzenie innowacyjnych projektów dla branży motoryzacyjnej.

W ramach przyszłych działań Shell i Fraikin planowany jest rozwój oferty serwisowej dla Klientów spółek oraz dostarczanie rozwiązań w zakresie pojazdów napędzanych gazem CNG/LPG.

Od połowy lutego 2016 roku karty flotowe euroShell są akceptowane już na 900 stacjach paliw w Polsce. Wszystkie zaawansowane technologicznie rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo realizowanych za pomocą karty euroShell transakcji, są stosowane również na stacjach LOTOS. Karta euroShell zapewnia klientom Fraikin wysokie standardy i procedury bezpieczeństwa oraz system monitorowania poprawności operacji z pełna kontrolą nad całym procesem płatności – od momentu zatankowania paliwa po miesięczną fakturę rozliczającą wszystkie zawarte transakcje.

Shell_logo.svg

Do góry