Aktualności

Fraikin wraz z Fiat Professional obecni na Pikniku Rodzinnym SPC w Warszawie

IMG_5412Partnerzy biznesowi SPC, pracownicy, wyjątkowi goście oraz mnóstwo atrakcji – tak było podczas XIII edycji „Pikniku Rodzinnego”, który w dniu 13 czerwca odbył się na terenie zakładu piekarniczego w Warszawie. Mimo tropikalnej pogody, na wydarzenie przybyło ok. 1000 pracowników Piekarni i innych zaproszonych gości.

W czerwcową sobotę, teren zakładu Spółdzielni Piekarsko-Ciastkarskiej i jego okolice zamieniły się w wielki, sportowy plac zabaw z licznymi atrakcjami dla pracowników SPC oraz ich rodzin. Ideą Rodzinnego Pikniku jest integracja pracowników i ich rodzin, ze szczególnym uwzględnieniem działów produkcji i transportu. Od kilku lat piknikowi towarzyszą prezentację różnych firm współpracujących z SPC. Wśród tegorocznych wystawców byli: Carsed, PZU, Akademia Smaku oraz Fraikin z Partnerem Fiat Professional.

Podczas pikniku Fraikin przy współpracy z Fiatem zaprezentowało unikalne rozwiązanie transportowe dla branży piekarniczo-ciastkarskiej. Efektownie zaprezentowane zostały pojazdy dostawcze napędzane gazem CNG z dedykowaną izotermą piekarniczą w jednej, stałej racie wynajmu. Prezentacja nowych samochodów jest efektem wzrostu zainteresowania na polskim rynku pojazdami użytkowymi zasilanymi sprężonym gazem ziemnym (CNG). Idealną odpowiedzią na oczekiwania przedsiębiorców co do takich aut są niewątpliwie pojazdy z gamy Fiat Professional Natural Power – wyposażone w fabryczną instalację zasilania metanem. Dzięki powiększonym możliwościom magazynowania gazu oraz większej przestrzeni ładunkowej, pojazdy Fiat Professional z pewnością sprostają różnorodnym zadaniom transportowym.

Fraikin CNGNowa gama pojazdów Fiata napędzanych CNG oferowanych przez Fraikin w ramach stabilnej ceny wynajmu gwarantuje pracę w zamkniętych strefach miast dla samochodów przyjaznych środowisku. Dodatkowo auta dostawcze CNG posiadają najniższe koszty operacyjne dzięki wydatkom na paliwo niższym o kilkadziesiąt procent w porównaniu z klasycznym napędem dieslowskim. Pojazdy CNG to również dwa razy mniejsza emisja hałasu dla kierowcy i otoczenia względem innych typów silników.

Oferta Fraikin i Fiat Professional dotycząca pojazdów napędzanych paliwem CNG to oferta skierowana przede wszystkim do firm produkcyjnych, dystrybucji lokalnej i krajowej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z Pikniku:

Do góry